Haberler / Teb'den / TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 44. OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI

Teb'den

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 44. OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 44. OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 44. OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI

 

Türk Eczacıları Birliğinin 44. Olağan Büyük Kongresi bugün başladı. Kongre faaliyetleri kapsamında ilk olarak Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Arman Üney başkanlığındaki heyet Anıtkabir’i ziyaret etti.

Aslanlı Yoldan başlayan törende Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu, Yüksek Haysiyet Divanı Üyeleri, Büyük Kongre Delegeleri ile Bölge Eczacı Odası Başkan ve yöneticilerinin katılımıyla Anıtkabir’de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakılarak saygı duruşunda bulunuldu. Ardından Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Arman Üney Anıtkabir Özel Defterini imzalayarak şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk;

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Türk Eczacıları Birliği’nin 43.Dönem Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu, Yüksek Haysiyet Divanı ve ülkemizdeki tüm Eczacı Odalarımızın Başkan ve Yöneticileri olarak bugün burada manevi huzurunda olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bugün, 49.000’i aşkın meslektaşımızı temsil eden Birliğimiz ve Eczacı Odalarımız, gösterdiğin hedefler doğrultusunda var gücüyle çalışmakta, halkımız ve ülkemiz için üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedirler.

Cumhuriyetin Eczacıları olarak dün olduğu gibi bugün de Cumhuriyetimize ve Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkacak, onları daha ileriye taşıyacağız. Bizlere yaşattığın bu büyük gurur ve mutluluk için bir kez daha şükranlarımızı sunuyor, mirasına her zaman olduğu gibi sahip çıkacağımıza manevi huzurunda bir kez daha söz veriyor, aziz hatıran önünde saygı ve minnetle eğiliyoruz.”

 

43. Dönem Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve Yüksek Haysiyet Divanı Üyeleri ile

56 Bölge Eczacı Odası adına

Ecz. Arman ÜNEY

Türk Eczacıları Birliği Başkanı

YAĞIZ ECZANESİ

Fatih Mah. 2.Huzurkent Sk. No:2/A-C
Tel : 2167575

DÜLGEROĞLU ECZANESİ

İsmet Paşa Cad. No:31/C(Lc Waikiki Karşısı)
Tel : 2236945

AVGAN ECZANESİ

Bozkurt Mh. Şht.Ali Rıza Horasan Cd. No:103/B
Tel : 2241208
YATAN HASTA TURNİKESİ
ERİTROPOİETİN - DARBEPOETİN
DÖNMEZ Sıradaki
SOSYAL HİZMETLER TURNİKESİ
ERİTROPOİETİN - DARBEPOETİN
SGK KAN ÜRÜNÜ TURNİKESİ
CEZAEVİ TURNİKESİ